REFERENCE

Za své práce jsem obdržel špičkové hodnocení

Jiřímu vděčíme mimo jiné za kompletní redesign značky Braiins včetně všech produktových log, vytvoření Braiins design language s přesahem do namingu produktů a verzí. Navrhnul také naše písmo Braiins Display. Oceňujeme jeho přesah do strategie, architektury značky a prolnutí s webdesignem. Každou ideu prezentuje týmu formou prezentace - ty ma vždy skvěle promyšlené, takže jeho práce všem zapadne do kontextu.

Kristian Csepcsar

Braiins

Jiří nám pomohl odhalit řadu nedořešených věcí týkající se brandingu a registrace ochranné známky. Vyžadovalo to sice i velké nasazení na naší straně, ale zpětně to mohu hodnotit jen kladně. Když jsme pak následně prezentovali návrh identity dalším našim zaměstnancům, míra přijetí změny byla opravdu vysoká.

Vojtěch Mikulenka

Corinth

Spolupráce probíhala přesně podle předem nastavených očekávání. Jiří na základě našich podkladů i vlastní observace a průzkumu perfektně pochopil naši firemní kulturu a nastavil autentickou a zároveň profesionální vizuální komunikaci.

David Kregl

Unchained

Jirka nás ale přesvědčil o tom, že redesign celé korporátní identity včetně loga nám ve finále přinese vy��ší hodnotu. Spolupráci s Jirkou hodnotíme velmi pozitivně a jednoznačně jej můžeme doporučit.

Pavel Urbaczka

Blockchain Legal

Hledáte-li systematickou spolupráci a máte vysoké očekávání, které dokážete vykoupit vlastním zapojením, jste zde správně. Jiří, díky za spolupráci.

Lubomír Valík

Diverzo

Připravené podklady předčily naše očekávání, klíčová byla i rychlost zpracování, díky které se naše ventilátory mohly ve všech médiích objevit dokonale obrandované již ve fázi prototypů.

Tomáš Kapler

Datový analytik, inicioval vývoj nouzového plicního ventilátoru CoroVent pro pacienty s Covid-19.

Jiří přesně identifikoval typografické chyby a pomohl nám je odstranit. Díky navrženým úpravám je nyní logo prakticky perfektně využitelné, což už jsme si ověřili v mnoha velikostech na mnoha různých materiálech.

Ondřej Tyl

Country Manager ČR, Benefit Plus

Jirka nám deset let zpět pomohl vytvořit identitu k dnes již známému hudebnímu labelu i ve světě - Hoofbeats Music. Můžu ho jen doporučit a říct, že Jirka je profík!

David Polášek

Manager @ Hoofbeats

Skromný, inspirativní a hlavně neskutečný perfekcionalista. To je Jiří Chlebus v mých očích.

Marek Řezáč

General Manager @ MyMight

Vizuální styly od Jiřího byly ale oproti ostatním naprosto prvotřídní. Také komunikace s Jiřím byla na úplně jiné úrovni. Nebyl levný, ale stálo to zato. Opakovaně jsme poté svěřili jeho služby několika našim klientům a vždy odevzdal vynikající výsledky. Rádi s Jiřím spolupracujeme a neznáme lepšího designéra jednotných vizuálních stylů.

Martin Jelič

Fregis

Jiří stabilně odvádí perfektní práci. Dokáže zcela pochopit i ne zcela nastíněnou představu a posunout celý projekt díky své kreativitě a vcítění do finále.

Martin Kylián

4Networks

Před časem nám Jiří dělal vizuální styl festivalu Zero a byla to ukázka perfektní spolupráce. Své návrhy měl vždy bytelně vyfutrovaný perfektními argumenty. Když jsme potom potřebovali vyrobit další logo, šli jsme zase za ním. Nelze jinak, než jeho služby vřele doporučit.

Tomas Kohl

ZERO Festival

Zobrazit všechny reference

Potřebuje vaše značka získat profi dojem? Napište mi →