Přečtěte si 10 důkazů, že mám kvalitní a dlouhodobé výsledky

 

Ing. Radek Hejl
majitel společnosti ALENSA s.r.o., Jindřichův Hradec

 

Při spolupráci s panem Chlebusem jsme se naučili pohlížet na design z úplně jiné perspektivy. Našim původním cílem bylo vytvoření nového loga a případná úprava barev stávajícího webu. Výsledkem byla ovšem nová a pro naše zákazníky velmi logická vizuální identita procházející napříč celým webem, která zřetelně vyjadřuje charakter naší firmy. Před samotným vývojem nám pan Chlebus položit řadu otázek, které vyvolaly uvnitř firmy hodnotné diskuze. Díky nim jsme došli k definici směru, kterým bychom se v komunikaci se zákazníky měli ubírat.


Martin Gottwald
majitel grafického studia Everyday
a profesionální fotograf, Praha

Znám Jiřího osobně několik let. Vážím si ho jako člověka, který udělal své velké rozhodnutí a dokázal si jít za svým cílem. Pilně na sobě pracoval a vlastně to dělá stále. Výsledky jsou více než patrné. Jeho zapál pro to, co dělá, je obrovský. Na každé další práci je vidět posun zase o kousek dál. Má smysl pro detail a umí věci vidět také komplexněji – s určitým nadhledem. Je to precizní a poctivý dříč. To je vzácný mix vlastností a schopností výborného grafického designéra. A tím Jiří bezesporu je.


Ing. Miroslav Buček
jednatel CaspiaTech, Brno

Když jsem plánoval stavbu domu, 3 měsíce jsem se scházel s architektem, aby nás s ženou poznal a podle nás navrhl dům. Přímo pro nás. Hned první jeho návrh nás nadchl a teď v tom domě 3 roky spokojeně bydlíme. Stejné to bylo s Jiřím. Při našich setkáních se snažil pochopit naši firmu, našeho cílového zákazníka, mne, jako majitele. Měl jsem spoustu protichůdných přání, Jiří dovede směřovat, vysvětlit, usnadnit rozhodování. Po přátelských přípravách přišel návrh a já byl nadšený. Jiřího očividně práce bavila. Profesionální přístup, profesionální výsledek. Nepřeháním, umím být kritický, ale také umím pochválit.


Marie a Petr Rozsypálkovi
MARY Fashion, Hulín

Na Jiřího služby jsme dostali doporučení. Původně jsme hledali jen grafika pro samotné logo, ovšem již při první schůzce nám Jirka dokonale vysvětlil, proč samostatné loga firem netvoří. Popsal nám šíroké spektrum jeho činností a přístup k práci. Z naší první schůzky bylo jasné, že máme čest s opravdovým profesionálem. Jsme přesvědčeni, že peníze investované do nové firemní identity, kterou Jirka bravurně zpracoval, byla jednou z nejlepších investic, jakou jsme do našeho projektu prozatím vložili.


Ivo Pleschinger, ml.
AIGER, Sázava

Dobrý grafik by nikdy neměl zhmotňovat pouze zákazníkovi představy, ale musí mít svou vizi a tu nabídnout. Pro tu vizi být vybrán. Pak se vám otevřou i další dříve nečekané možnosti a výsledný produkt je vždy kvalitnější. Toť má zkušenost a mé doporučení. Dva dny útrpného hledání napříč reklamními agenturami mě přivedlo až sem, kde mé původní idee byly zkritizovány a přepracovány a jiné uchopeny a rozšířeny, abychom nakonec došli k ideálnímu řešení. Jsem velmi spokojen a skutečně se těším na další pokračování naší spolupráce.


Ing. Jan Hamr
Zemský ředitel OVB Allfinanz a.s.
ProfiFP, Praha

Na spolupráci s panem Chlebusem hodnotím kladně zejména jeho ochotu a schopnost zapracovat do svého návrhu všechny mé požadavky. Již v době zadávání práce se snažil osobně pochopit, co má výsledek práce zobrazovat a vyjadřovat. Nechal si vždy vysvětlit i důvod nejrůznějších připomínek a pečlivě je zapracoval. Výsledek práce byl pak skutečně vytvořen na míru požadavkům. Jsem velice spokojen.


Martin Jelič
zakladatel firmy FREGIS, Tábor
 

Než jsme poprvé využili Jiřího služeb, hledali jsme grafického designéra pro naší novou firemní identitu. Oslovili jsme celou řadu designérů a shlédli spoustu jejich prací. Vizuální styly od Jiřího byly ale oproti ostatním naprosto prvotřídní. Také komunikace s Jiřím byla na úplně jiné úrovni. Takže jsme si ho najali. Nebyl levný, ale stálo to zato. Opakovaně jsme poté svěřili jeho služby několika našim klientům a vždy odevzdal vynikající výsledky. Rádi s Jiřím spolupracujeme a neznáme lepšího designéra jednotných vizuálních stylů.


MgA. Anna Krutová
režisérka, Brno

Jirka dokáže zadání klienta poslouchat a přinést řešení, které je přesně podle představ, ale zároveň v duchu doby. Jeho předností je preciznost a smysl pro detail. Typografie a její pravidla jsou Jirkovým koníčkem. To vás může při spolupráci mírně vytáčet, ale rozhodně se pak díky tomu můžete chlubit profesionálním vizuálem. A proto mu příště napíšu znovu...


Mgr. Daniel Cieslar
jednatel eventové agentury
Dokořán s.r.o., Karviná

S Jirkou spolupracuji téměř 10 let a již od počátku mě fascinoval svým citem i zásadovostí. Je silnou osobností, která ví, co dělá. Má jasnou představu a umí o ní diskutovat. Za svou prací si stojí a nemá rád polovičaté realizace. Snad i proto jsem se od Jiřího často dočkal nečekaných „třešniček na dortu“, které přinesl se svou invencí a energií. Spolupráci s tímto designérem mohu jen doporučit. Váš produkt bude podpořen zřejmým wow-efektem.


Ing. Luboš Smutný
AGROSOFT, Tábor

Pan Chlebus mne mile překvapil velkým zájmem proniknout do „tajů“ naší výroby. Díky tomu citlivě přepracoval a modernizoval vizuální charakter naší společnosti. Naše logo, barvy, písmo, symboly a ilustrace mají nyní jednotný charakter a spojitost. Toto považuji za velkou profesionalitu a umění.


 

Vytvoříme spolu novou identitu také pro vaši značku?

 

Každý nadějný projekt si zaslouží úvodní konzultaci zdarma.
Bydlím v Brně a pracuji na volné noze.